درباره ما

کمپانی
_

ما که هستیم ؟

درباره ما

مهندسی ژئوسنتتیک ازجمله متنوع ترين و اقتصادي ترين تکنولوژی نوین بهسازي خاك محسوب مي شود، امروزه استفاده از اين تکنولوژی تقريباً در تمام حوضه هاي مهندسي عمران گسترش يافته است.

شرکت مهندسی عمران خاک با هدف ارائه خدمات و اجرای پروژه های مربوط به مهندسی ژئوسنتتیک و ژئوتکنیک در بخش خصوصی به ثبت رسیده است.

و این افتخار را دارد که با ارائه راهکارهای جدید و بهره گیری از متخصصین کارآزموده و نیروی فنی ماهر و آموزش دیده در زمینه ایزولاسیون، زهکشی، فیلتراسیون، تثبیت بستر، مسلح سازی خاک، تامین متریال و اجرای پروژه های محوطه سازی، روف گاردن و بام سبز و …  با استفاده از متریال و فن آوری های نوین ژئوسنتتیک از جمله ژئوتکستال، ژئودرین، ژئوممبران، فیلتر خاک و …. در پروژه های متعدد فعالیت داشته است.

هدف این مجموعه ارائه و به کارگیری محصولات نوین وتکنولوژی های نو و راه حل های خلاق در تمام پروژه ها ی عمرانی و ژئوتکنیکی و صنایع نفت و آب و گاز و … می باشد و پاسخگویی به انواع نیازهای ژئوتکنیکی و ژئوسنتتیکی مشتریان از جمله عرضه محصولات بام سبز، زهکش سه بعدی، ژئودرین مخصوص روف گاردن، فیلتر خاک، فروش ژئوتکستایل جهت تسلیح خاک، ساخت دیوارهای حائل، ژئوتکستایل در راه سازی و ….، نتیجه تعهد همیشگی مهندسین این مجموعه به نوآوری و اصول مهندسی است.

تولید بیش از 40 محصول ژئوسنتتیکی از قبیل انواع ژئوتکستایل پلی استر و ژئوتکستایل پلی پروپیلن با گرماژهای 100 تا 1500 گرم بر مترمربع در رنگ های سبز و سفید و قهوه ای و مشکی، انواع ژئودرین نواری عرض 20 سانت و 25 سانت و 30 سانت و 40 سانت، زهکش شانه تخم مرغی دیمپل شیت 8 میل و 12 میل، واشر آب بند  دیمپل شیت، ژئودرین مخصوص روف گاردن، زهکش سه بعدی، زهکش سه سانتی، انواع ژئوممبران HDPE و ژئوممبران PVC و ….و استفاده از این مصالح در صدها پروژه عمرانی و زیربنایی در تمام استان های کشور و چندین کشور خارجی و اخذ تائیدیه از معتبرترین آزمایشگاه های محصولات ژئوسنتتیک حاصل تلاش شبانه روزی کادر پر تلاش عمران خاک در راه خودکفایی میهن عزیزمان می باشد.

با آرزوی هر چه بیشتر آبادانی ایران عزیز

خانه محصولاتتماسارتباط با ما